Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elvir

Është emri yt Elvir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elviro, Elber, Eliver
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvira, Elvera, Elviera, Elviria, Elvier, Elvire, Elfarra, Elviira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Vilo, Ili
Emrat e vëllezërve:Emir
Emrat e motrave:Elvira, Erdona, Gresa
Facebook:

+/- 2590 Elvir's në Facebook. Pozicioni #16958
Kategoritë: - Emrat me 5 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë - Emrat me reagime pozitive jashtë vendit
Komente nga ElvirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvir? Voto për emrin tënd