Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sophia

Është emri yt Sophia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sofia
Variante:Sofia, Sofija, Sofiya, Sonya, София, Соня, Σοφια
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Sibe, Subi, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Sofie, Svea, Shaba, Sabah, Shobha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 301 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 216 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 215 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 212 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 280 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 276 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 172280 Sophia's në Facebook. Pozicioni #589
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Top 100 korean emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore Po emrat vajzë - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga SophiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sophia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sophia? Voto për emrin tënd