Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sofija

Është emri yt Sofija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sophia
Djem me tinguj të ngjashëm:Shafiq, Subhash, Spike, Sabiq, Shivaji, Shahbaz, Sipko, Siavush
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sevgi, Spes, Shafiqa, Sophieke, Sofieke, Subhuja, Saveage, Saapke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Sofi
Emrat e vëllezërve:Dem, Imer, Rexh
Emrat e motrave:Nazmije, Sanije, Sose, Hat
Facebook:

+/- 3750 Sofija's në Facebook. Pozicioni #12799
Kategoritë:Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga SofijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sofija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sofija? Voto për emrin tënd