Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shafiq

Është emri yt Shafiq? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Shafiqa
Djem me tinguj të ngjashëm:Subhash, Spike, Sabiq, Shivaji, Shahbaz, Sipko, Siavush, Sipke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofija, Sevgi, Spes, Shafiqa, Sophieke, Sofieke, Subhuja, Saveage
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15390 Shafiq's në Facebook. Pozicioni #4187
Kategoritë:Emrat e Afrikës
Komente nga ShafiqPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shafiq? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shafiq? Voto për emrin tënd