Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Subhash

Është emri yt Subhash? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:su bhasa
Djem me tinguj të ngjashëm:Shafiq, Spike, Sabiq, Shivaji, Shahbaz, Sipko, Siavush, Sipke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofija, Sevgi, Spes, Shafiqa, Sophieke, Sofieke, Subhuja, Saveage
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22135 Subhash's në Facebook. Pozicioni #3135
Kategoritë:Emrat Oudindische - Popullore Hindi emrat boy
Komente nga SubhashPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Subhash? Voto për emrin tënd


Është emri yt Subhash? Voto për emrin tënd