Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sevgi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sevgi.
Është emri yt Sevgi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dashuri
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shafiq, Subhash, Spike, Sabiq, Shivaji, Shahbaz, Sipko, Siavush
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofija, Spes, Shafiqa, Sophieke, Sofieke, Subhuja, Saveage, Saapke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3455 Sevgi's në Facebook. Pozicioni #13640
Kategoritë:Emrat turq - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga SevgiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sevgi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sevgi? Voto për emrin tënd