Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shahbaz

Është emri yt Shahbaz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shafiq, Subhash, Spike, Sabiq, Shivaji, Sipko, Siavush, Sipke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofija, Sevgi, Spes, Shafiqa, Sophieke, Sofieke, Subhuja, Saveage
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19245 Shahbaz's në Facebook. Pozicioni #3485
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore djalë në Pakistan
Komente nga ShahbazPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shahbaz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shahbaz? Voto për emrin tënd