Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Siavush

Është emri yt Siavush? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Siavash
Djem me tinguj të ngjashëm:Shafiq, Subhash, Spike, Sabiq, Shivaji, Shahbaz, Sipko, Sipke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofija, Sevgi, Spes, Shafiqa, Sophieke, Sofieke, Subhuja, Saveage
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Siavush's në Facebook. Pozicioni #1891789
Kategoritë:Emrat iraniane
Komente nga SiavushPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Siavush? Voto për emrin tënd


Është emri yt Siavush? Voto për emrin tënd