Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sophie

Është emri yt Sophie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sofia
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Sibe, Subi, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Sofie, Shaba, Svea, Sabah, Shobha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 393 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 205 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 203 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 202 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 361 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 360 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255630 Sophie's në Facebook. Pozicioni #417
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 francez emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore francez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga SophiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sophie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sophie? Voto për emrin tënd