Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sonja

Është emri yt Sonja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sofia
Variante:Sonia
Djem me tinguj të ngjashëm:Singh, Sancho, Sheamus, Shems, Sanchez, Seamus, Semachiah, Sheumais
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sumeja, Sanja, So-Young, Sanneke, Senga, Sence, Sonika, Sancha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 311 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 162 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 164 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 163 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 283 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 283 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Albion
Emrat e motrave:Silva
Facebook:

+/- 88370 Sonja's në Facebook. Pozicioni #1035
Kategoritë:Emrat rusë - Top 100 fund emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga SonjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sonja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sonja? Voto për emrin tënd