Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Silva

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Silva.
Është emri yt Silva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pyll
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Silvia
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvio, Slav, Shelby, Silviu, Selyv, Silip, Shilpa, Sheleph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sylvia, Silvi, Silvia, Selvie, Szilvia, Selva, Salva, Shelbie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Sila, Ciba, Lepurushe, Cila, Ylli, Silvia, Sul, Sule, Sivi, Sili, Skam, Bukuroshe, Silvi, Silush, Silaime, Cia
Emrat e vëllezërve:Erion, Avni, Cani, Ylli, Zef, Eni, Edison, Emiljano, Albion
Emrat e motrave:Xhoana, Irisi, Ariela, Xhulja, Kristina, Xhulia, Sonja, Blerta, Besijana
Facebook:

+/- 8490 Silva's në Facebook. Pozicioni #6702
Kategoritë: - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e Amerikës Latine - Popullore suedez emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje
Komente nga Silva


Silva ( 18 vjeç) 2017-08-01
Eshte super emer
Silva ( 31 vjeç) 2017-08-15
Domethenia e emrit
Silva ( 18 vjeç) 2017-12-27
Jo
Silva ( 18 vjeç) 2018-03-18
Asnje

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silva? Voto për emrin tënd