Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shilpa

Është emri yt Shilpa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvio, Slav, Shelby, Silviu, Silip, Selyv, Sheleph, Slava
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silva, Sylvia, Silvi, Silvia, Selvie, Szilvia, Selva, Salva
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 53015 Shilpa's në Facebook. Pozicioni #1573
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga ShilpaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shilpa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shilpa? Voto për emrin tënd