Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Szilvia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Szilvia.
Është emri yt Szilvia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pyll
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvio, Slav, Shelby, Silviu, Selyv, Silip, Shilpa, Sheleph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silva, Sylvia, Silvi, Silvia, Selvie, Selva, Salva, Shelbie
Vlerësimi:
4/5
yje 110 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 80 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 109 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 108 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3845 Szilvia's në Facebook. Pozicioni #12555
Kategoritë:Emrat hungareze - Top 100 hungarez emrat - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga SzilviaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Szilvia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Szilvia? Voto për emrin tënd