Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kristina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kristina.
Është emri yt Kristina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Christina
Variante:Кристина
Djem me tinguj të ngjashëm:Kristian, Krystiyan, Krystine, Kristiawan, Krystyn, Karston, Kursathan, Krisztian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristiana, Kristine, Kristin, Kristiane, Kirsten, Khristina, Krisztina, Kerstin
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Kristi, Ina, Kristaq, Krist, Tina, Nau, Kiti, Krista, Kristina, Muslika, Abedin
Emrat e vëllezërve:Skam, Kristaq, Kristi, Kristo, Sebastiano, Klodi, Odi, Enes, Eli, Samando, Ledion, Konstadinos
Emrat e motrave:Skam, Petrina, Krista, Ida, Lina, Alidai, Dea, Bruna, Tea, Matilda, Silva, Regina, Antonetta, Ketjola
Facebook:

+/- 291045 Kristina's në Facebook. Pozicioni #385
Kategoritë: - Emrat sllovake - Top 100 çek emrat - Emrat me 8 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 slloven emrat - Top 100 sllovak emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 lituanez emrat - Top 100 etiopian emrat
Komente nga Kristina


Kristina ( 15 vjeç) 2016-02-16
Shum i bukur dhe me plq
Kristina ( 23 vjeç) 2016-04-11
jam krenare qe mbaj emrin e gjyshes sime qe ka qene partizane
Kristina ( 17 vjeç) 2017-02-04
Me pelqen shume emri im
Kristina ( 15 vjeç) 2019-03-18
Me pelqen emri Kristina

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kristina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kristina? Voto për emrin tënd