Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Malvina

Është emri yt Malvina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Madelwinus
Variante:Malwina, Melvin, Melvyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Melvin, Malvin, Melvyn, Melvon, Malvyn, Malbin, Milovan, Molefinyane
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melvina, Melpomene, Meliffany, Malvine, Malvinia, Miliben, Melvana, Melvine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Fogerta
Emrat e motrave:Matjola
Facebook:

+/- 2635 Malvina's në Facebook. Pozicioni #16757
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore turk emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Malvina


Malvina ( 33 vjeç) 2016-12-10
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Malvina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Malvina? Voto për emrin tënd