Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melvon

Është emri yt Melvon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Melvin, Malvin, Melvyn, Malvyn, Malbin, Milovan, Molefinyane, Malvyne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malvina, Melvina, Melpomene, Meliffany, Malvine, Malvinia, Miliben, Melvana
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180 Melvon's në Facebook. Pozicioni #118132
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MelvonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melvon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melvon? Voto për emrin tënd