Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Melvin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Melvin.
Është emri yt Melvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Malvina
Variante:Malvin
Djem me tinguj të ngjashëm:Malvin, Melvyn, Melvon, Malvyn, Milovan, Malbin, Molefinyane, Malvyne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malvina, Melvina, Melpomene, Meliffany, Malvine, Malvinia, Miliben, Melvana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 94 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 86 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 137860 Melvin's në Facebook. Pozicioni #719
Kategoritë:Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga MelvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melvin? Voto për emrin tënd