Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Krenar

Është emri yt Krenar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Krešimir, Kayra Enhar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karen Marie, Kreaimir, Kayranur, Karenmarie, Krenare, Kira-Maria, Karen-Marie, Kyra-Imara
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Flogert
Emrat e motrave:Qendresa, Merita
Facebook:

+/- 995 Krenar's në Facebook. Pozicioni #34255
Kategoritë:
Komente nga KrenarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Krenar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Krenar? Voto për emrin tënd