Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flogert

Është emri yt Flogert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Felkert, Folgerd, Folkward, Folkert, Folchert, Folgert, Folkard, Folkerd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Felkert, Folgerd, Folkward, Folkert, Folchert, Folgert, Folkard, Folkerd
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Krenar, Denis
Emrat e motrave:Altina, Ska
Facebook:

+/- 75 Flogert's në Facebook. Pozicioni #225785
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga Flogert


Flogert ( 30 vjeç) 2018-02-26
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flogert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flogert? Voto për emrin tënd