Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Merita

Është emri yt Merita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Meredith, Merritt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie
Vlerësimi:
4/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Mira, Meri, Rita, Ritushe, Lita
Emrat e vëllezërve:Valmir, Malik, Selim, Shpejtim, Betim, Krenar, Zamir
Emrat e motrave:Mirjeta, Arieta, Elmedina, Liridona, Liljana, Elona, Melihate, Blerina, Dona
Facebook:

+/- 4245 Merita's në Facebook. Pozicioni #11600
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Merita


Merita ( 18 vjeç) 2016-11-28
Thjesht me pelqen
Merita ( 35 vjeç) 2018-06-14
Emer shume i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Merita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Merita? Voto për emrin tënd