Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marti

Është emri yt Marti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Martinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Mart, Maynard, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Mirada, Mariette, Mardie, Marieta
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25530 Marti's në Facebook. Pozicioni #2797
Kategoritë:Emrat armene - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga MartiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marti? Voto për emrin tënd