Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mert

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mert.
Është emri yt Mert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Meredith, Merritt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Endrit, Deniz, Amar
Emrat e motrave:Nina
Facebook:

+/- 14415 Mert's në Facebook. Pozicioni #4402
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Top 100 turk emrat - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore turk emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga MertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mert? Voto për emrin tënd