Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Meinhard

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Meinhard.
Është emri yt Meinhard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I fuqishëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Maaindert, Maynard, Meindert, Meindertje, Meindertsje, Meynderina, Mindertsje
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Maynard, Mart, Meredith, Merritt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Meinhard's në Facebook. Pozicioni #145387
Kategoritë:Emrat DT - Emra gjermanë
Komente nga MeinhardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meinhard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meinhard? Voto për emrin tënd