Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marietta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marietta.
Është emri yt Marietta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Maynard, Mart, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie, Marieta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16135 Marietta's në Facebook. Pozicioni #4033
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Marietta


Marietta ( 45 vjeç) 2017-08-03
Me pelqen. Po si dija kuptimin. Faleminderit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marietta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marietta? Voto për emrin tënd