Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Maria

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Maria.
Është emri yt Maria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Maai, Maaike, Maarja, Maayke, Mair, Maire, Mairi, Majken, Malita, Mania, Manisha, Manja, Manon, Mare, Mareesa, Maresa, Mariah, Marica, Marie, Marieke, Mariel, Mariela, Mariella, Marielle, Marieta, Marietje, Marietta, Mariette, Marij, Marija, Marije, Marijke, Marijtje, Marika, Marike, Marilijn, Marilla, Marion, Mariquita, Maris, Marisa, Marisca, Marise, Marisha, Mariska, Marissa, Marita, Marith, Maritsa, Maritza, Mariya, Marja, Marjo, Marlijn, Marretjen, Marrigje, Marrit, Mary, Marya, Marylouise, Marysa, Maryse, Marysia, Mascha, Masha, Masja, Maureen, Maybritt, Mayke, Mayken, Mayra, Mayte, Mee, Meria, Merijtje, Merlijn, Meyke, Mia, Mie, Mieke, Miep, Miet, Mijke, Mirja, Mirjam, Mitz, Moira, Moire, Mook, Mrie, Muire, Mya, Myk, Rietje, مريم, Μαριαννα, Μαριαμ
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Mariqui, Mia, Mari, Mario, Maro
Emrat e vëllezërve:Marjan, Skam, Saidi, Arber, Domenik
Emrat e motrave:Xhoana, Helga, Alida, Amarta, Maria, Edera, Joana, Adelajda, Zoja, Dila, Marta
Facebook:

+/- 1239110 Maria's në Facebook. Pozicioni #56
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 grek emrat - Emrat Portugalisht - Top 100 fund emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 danez emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 italian emrat
Komente nga MariaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maria? Voto për emrin tënd