Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Saidi

Është emri yt Saidi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Said, Sead, Scott, Saeed, Sadat, Scotty, Scottie, Saadya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suad, Saida, Seda, Saadet, Shehide, Shahadat, Sigita, Sadie
Vlerësimi:
5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Sajdush, Isi, Bello
Emrat e vëllezërve:Igli, Marco, Andrea, Diego
Emrat e motrave:Valeria, Sara, Klohe, Maria
Facebook:

+/- 2285 Saidi's në Facebook. Pozicioni #18646
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Saidi


Saidi ( 9 vjeç) 2019-08-08
Eshte shum i bukur e adhuroj
Saidi ( 9 vjeç) 2019-08-08
Eshte shum i bukur e adhuroj

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Saidi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Saidi? Voto për emrin tënd