Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marco

Është emri yt Marco? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Marcus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Maurice, Markus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 354 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 194 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 194 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 194 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 326 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 326 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Saidi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 226215 Marco's në Facebook. Pozicioni #451
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 arab emrat - Emrat Portugalisht - Top 100 korean emrat - Top 100 italian emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore danez emrat boy
Komente nga MarcoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marco? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marco? Voto për emrin tënd