Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marko

Është emri yt Marko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Marcus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Maurice, Markus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 103 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 102 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 100 vota
Pseudonime:Okram
Emrat e vëllezërve:Po, Jo
Emrat e motrave:Marinela, Matilda
Facebook:

+/- 93930 Marko's në Facebook. Pozicioni #999
Kategoritë: - Emrat rusë - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga Marko


Marko ( 18 vjeç) 2019-05-02
Super

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marko? Voto për emrin tënd