Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Amaris

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Amaris.
Është emri yt Amaris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amerigo, Amarus, Américo, Amresh, Aimeric, Amorqi, Aymeric, Aneurys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amarissa, Anarosa, Annerose, Anamarija, Anuraga, Annerieke, Amarisa, Amerique
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo, Lisa, Ami, Amar
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Biorni, Brian, Arsi
Emrat e motrave:Nuk Kam, Anxhela, Arsi, Sia
Facebook:

+/- 4215 Amaris's në Facebook. Pozicioni #11676
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 hebraik emrat - emrat Boy filluar me A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje
Komente nga Amaris


Amaris ( 7 vjeç) 2016-06-28
Eshte emer Hebre kuptimi e dhene nga Zoti. Esht shume i bukur
Amaris ( 3 vjeç) 2016-09-10
Me pelqen shum
Amaris ( 3 vjeç) 2016-09-10
Me pelqen shum
Amaris ( 3 vjeç) 2016-10-03
Kuptimin e emrit
Amaris ( 4 vjeç) 2018-01-25
jo mund te them vetem kaq qe me pelqen emri qe me kane cuar
Amaris ( 23 vjeç) 2018-04-19
Jo
Amaris ( 5 vjeç) 2018-08-03
Dhurat m e cmuar
Anxhela 2018-08-23
Do te thote

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amaris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amaris? Voto për emrin tënd