Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amerigo

Është emri yt Amerigo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Amelrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Amarus, Américo, Amresh, Aimeric, Amorqi, Aymeric, Aneurys, Amrish
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amaris, Amarissa, Anarosa, Annerose, Anamarija, Anuraga, Annerieke, Amarisa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 860 Amerigo's në Facebook. Pozicioni #38191
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1911
Komente nga AmerigoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amerigo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amerigo? Voto për emrin tënd