Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brian

Është emri yt Brian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Brianne, Bryan, Bryanne
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Bruno, Barron, Baron, Brayan, Behram, Bryan, Byron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruna, Berna, Borana, Brianna, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany
Vlerësimi:
4.5/5
yje 175 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 163 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 160 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Amaris
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2282940 Brian's në Facebook. Pozicioni #14
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 5 shkronja - Top 100 anglisht emrat - Emrat popullore irlandeze - Popullore danez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore holandez emrat boy
Komente nga Brian


Brian 2018-05-09
I vecant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brian? Voto për emrin tënd