Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Borana

Është emri yt Borana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Bruno, Barron, Baron, Brayan, Behram, Bryan, Byron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruna, Berna, Brianna, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany, Brune
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Bora, Boci
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Edlira, Anjeza, Erilda, Xhoana
Facebook:

+/- 285 Borana's në Facebook. Pozicioni #84963
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Borana


Borana ( 27 vjeç) 2016-02-08
Jo
Samanta ( 2 vjeç) 2017-02-18
☺☺☺☺☺

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Borana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Borana? Voto për emrin tënd