Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Berna

Është emri yt Berna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bernhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Bruno, Barron, Baron, Brayan, Behram, Bryan, Byron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruna, Borana, Brianna, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany, Brune
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10960 Berna's në Facebook. Pozicioni #5514
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë
Komente nga BernaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berna? Voto për emrin tënd