Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bruno

Është emri yt Bruno? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Breunardus, Broen, Bron, Bronetta, Bronne, Bronno, Bruina, Bruinetta, Bruinisje, Brun, Bruna, Brune, Brunetta, Bruning, Brunke, Brunskje, Bruntje, Bruuntje
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Barron, Baron, Brayan, Behram, Bryan, Byron, Breen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruna, Berna, Borana, Brianna, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany
Vlerësimi:
4.5/5
yje 207 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 161 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 159 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 158 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 199 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 198 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ani
Facebook:

+/- 88840 Bruno's në Facebook. Pozicioni #1034
Kategoritë: - Emra italiane - Popullore Po emrat boy - Popullore danez emrat boy - Top 100 portugalisht emrat - Popullore italian emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga BrunoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bruno? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bruno? Voto për emrin tënd