Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brayan

Është emri yt Brayan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Bruno, Barron, Baron, Behram, Bryan, Byron, Breen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruna, Berna, Borana, Brianna, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 80 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 96 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 94 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Biorki
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6595 Brayan's në Facebook. Pozicioni #8220
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat me 6 shkronja - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1997 - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Brayan


Brayan ( 4 vjeç) 2017-07-04
Me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brayan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brayan? Voto për emrin tënd