Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Behram

Është emri yt Behram? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bahram
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Bruno, Barron, Baron, Brayan, Bryan, Byron, Breen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruna, Berna, Borana, Brianna, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Berat
Emrat e motrave:Liberta, Enrika
Facebook:

+/- 1025 Behram's në Facebook. Pozicioni #33576
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga BehramPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Behram? Voto për emrin tënd


Është emri yt Behram? Voto për emrin tënd