Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brianna

Është emri yt Brianna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:BRIAN
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Bruno, Barron, Baron, Brayan, Behram, Bryan, Byron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruna, Berna, Borana, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany, Brune
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 191040 Brianna's në Facebook. Pozicioni #526
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga BriannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brianna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brianna? Voto për emrin tënd