Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bryan

Është emri yt Bryan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Brian
Variante:Bryna
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Bruno, Barron, Baron, Brayan, Behram, Byron, Breen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bruna, Berna, Borana, Brianna, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany
Vlerësimi:
4.5/5
yje 243 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 120 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 118 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 224 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 222 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 746245 Bryan's në Facebook. Pozicioni #128
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore Po emrat boy - Popullore turk emrat boy - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore francez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga BryanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bryan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bryan? Voto për emrin tënd