Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anjeza

Është emri yt Anjeza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka, Annika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Njeza, Anja, Jo, Anjushe, Ani, Neza, Esa, Njesa, E Bukur, A Na, Anushka, Stiliste, Jezha, Kaqurrele, Exhi, Piktore, Anja , Njeza , Nesa , Ana, Jesa, Ani,esa, Kengetare
Emrat e vëllezërve:Hanxhi, Edison, Anik, Nuk Kam, Egli, Argent, Ultian, Jo Skom, Buron, Arbjom, Jo, Amar, Besnik, Amo, Leonit, Ami, Loris, Ronaldo, Ilir, Dyli, Isuf, Islam, David, Leo, Alia, Alburon
Emrat e motrave:Valentina, Edona, Leona, Anita, Doloreza, Ami, Ana, Denisa, Altesa, Borana, Jo Skom, Tuana, Jo, Kleida/xhesina, Kristina, Albiona, Njeza, Xhensila, Ela, Oma, Ajlin, Po Kam Albiona, Diellza, Nuk Kam
Facebook:

+/- 1105 Anjeza's në Facebook. Pozicioni #31840
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje
Komente nga Anjeza


Anjeza ( 19 vjeç) 2016-09-23
Cili eshte kuptimi i emrit tim
Anjeza ( 15 vjeç) 2017-03-04
QFAR DEMOTHENIE KAA
Anjeza ( 15 vjeç) 2017-03-04
QFAR DEMOTHENIE KAA
Anjeza ( 16 vjeç) 2017-06-26
nje emer qe tregon shkathtesi dhe menquri
Anjeza ( 20 vjeç) 2017-10-15
Me esht merzitur paksa ngaqe shpesh ma shqiptojne gabim, like: Anisa, Vanesa, Aneta, Anesa, Anxhesa
Anjeza ( 20 vjeç) 2017-11-06
Jo
Agnesa ( 16 vjeç) 2017-12-19
Jdndnbcjkc
Agnesa ( 16 vjeç) 2017-12-19
Jdndnbcjkc
Agnesa ( 16 vjeç) 2017-12-19
Jdndnbcjkc
Anjeza ( 14 vjeç) 2018-09-15
Emri im domethen shenjetore
Anjeza ( 17 vjeç) 2019-10-07
Jam bisha!
Anjeza 2019-10-29
Te gjithe me thone se emri im eshte i bukur dhe ka lidhje me franxen
Anjeza ( 33 vjeç) 2020-01-14
Jo nuk kam

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anjeza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anjeza? Voto për emrin tënd