Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Desara

Është emri yt Desara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dijar, Djero, Djayro, Dacre, Dizzeree, Djaro, Djeure, Djarie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Djara, Dishayra, Djurra, Djura, Diseree, Dychaera, Desiree, Dikra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Sara, Desi, Desa, Desy, Sarushe, Des, Feride, Ruk, Noku, Desar, Saruqe, Arased
Emrat e vëllezërve:Erdo, Jeton, Argjend, Eldis, Denis, Mond, Endrit
Emrat e motrave:Migena, Anxhela, Fiona
Facebook:

+/- 255 Desara's në Facebook. Pozicioni #91951
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Desara


Desara ( 18 vjeç) 2016-04-30
jo
Desara ( 19 vjeç) 2016-10-16
jo
Desara ( 25 vjeç) 2017-01-14
pozitive
Desara ( 23 vjeç) 2018-02-28
jo
Desara ( 21 vjeç) 2018-09-09
Jo
Desara ( 23 vjeç) 2018-11-02
Jam shume e kenaqur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Desara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Desara? Voto për emrin tënd