Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Desiree

Është emri yt Desiree? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Desideratus
Variante:Deziree
Djem me tinguj të ngjashëm:Dijar, Djero, Djayro, Dacre, Dizzeree, Djaro, Djeure, Djarie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Desara, Djara, Dishayra, Djurra, Djura, Diseree, Dychaera, Dikra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 146 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 133 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 132 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160415 Desiree's në Facebook. Pozicioni #628
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore fa emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga DesireePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Desiree? Voto për emrin tënd


Është emri yt Desiree? Voto për emrin tënd