Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dijar

Është emri yt Dijar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Djero, Djayro, Dacre, Djaro, Dizzeree, Djeure, Djarie, Decker
Vajza me tinguj të ngjashëm:Desara, Djara, Dishayra, Djurra, Djura, Diseree, Dychaera, Desiree
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Albion
Emrat e motrave:Erza
Facebook:

+/- 70 Dijar's në Facebook. Pozicioni #238447
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Dijar


Dijar ( 5 vjeç) 2015-12-19
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dijar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dijar? Voto për emrin tënd