Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Art

Është emri yt Art? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ard
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Aard, Arto, Arda, Arttu, Arte, Arwout, Artie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Ardita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Aarti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 12 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Patrik, Dijar, Lis
Emrat e motrave:Erinda, Arizona, Diora, Elda, Erita
Facebook:

+/- 114515 Art's në Facebook. Pozicioni #856
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore rusisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga ArtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Art? Voto për emrin tënd


Është emri yt Art? Voto për emrin tënd