Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patrik

Është emri yt Patrik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Patrick
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrizio, Patrice, Patrick, Padraic, Petrus, Patric, Patricio, Petros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patricia, Patrizia, Patrycja, Patrisia, Patricija, Patrica, Podarge, Patrix
Vlerësimi:
4.5/5
yje 132 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 111 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 110 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 108 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 130 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 129 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Art
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21530 Patrik's në Facebook. Pozicioni #3201
Kategoritë: - Emra suedeze - Top 100 sllovak emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga PatrikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patrik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patrik? Voto për emrin tënd