Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patricija

Është emri yt Patricija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrik, Patrizio, Patrice, Patrick, Padraic, Petrus, Patric, Patricio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patricia, Patrizia, Patrycja, Patrisia, Patrica, Podarge, Patrix, Petricia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 430 Patricija's në Facebook. Pozicioni #62814
Kategoritë:Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga PatricijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patricija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patricija? Voto për emrin tënd