Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patricio

Është emri yt Patricio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Patrick
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrik, Patrizio, Patrice, Patrick, Padraic, Petrus, Patric, Petros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patricia, Patrizia, Patrycja, Patricija, Patrisia, Patrica, Podarge, Patrix
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11625 Patricio's në Facebook. Pozicioni #5236
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga PatricioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patricio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patricio? Voto për emrin tënd