Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patrick

Është emri yt Patrick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Patricius
Variante:Paddy, Padraic, Padric, Padrig, Padruig, Pakelika, Patric, Patrice, Patricio, Patrik, Patterson, Patton, Payton
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrik, Patrizio, Patrice, Padraic, Petrus, Patric, Patricio, Petros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patricia, Patrizia, Patrycja, Patricija, Patrisia, Patrica, Podarge, Patrix
Vlerësimi:
4.5/5
yje 396 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 188 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 184 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 186 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 357 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 356 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anela
Facebook:

+/- 1111055 Patrick's në Facebook. Pozicioni #71
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat irlandez - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore danez emrat boy - Top 100 gjermanisht emrat
Komente nga PatrickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patrick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patrick? Voto për emrin tënd