Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patrizia

Është emri yt Patrizia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrik, Patrizio, Patrice, Patrick, Padraic, Petrus, Patric, Patricio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patricia, Patrycja, Patricija, Patrisia, Patrica, Podarge, Patrix, Petricia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Pati
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6070 Patrizia's në Facebook. Pozicioni #8763
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Popullore italian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga PatriziaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patrizia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patrizia? Voto për emrin tënd