Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patricia

Është emri yt Patricia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Patricius
Variante:Patty, Trish
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrik, Patrizio, Patrice, Patrick, Padraic, Petrus, Patric, Patricio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patrizia, Patrycja, Patrisia, Patricija, Patrica, Podarge, Patrix, Petricia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 731 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 439 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 439 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 440 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 674 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 666 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 829565 Patricia's në Facebook. Pozicioni #112
Kategoritë: - Top 100 rumun emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 Swahilian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 portugalisht emrat
Komente nga PatriciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patricia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patricia? Voto për emrin tënd