Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patty

Është emri yt Patty? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Patricia
Djem me tinguj të ngjashëm:Pete, Podi, Pit, Pat, Pyt, Piet, Patya, Pepito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peta, Pipit, Pita, Pot, Pepita, Puti, Patti, Piedad
Vlerësimi:
4/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 267180 Patty's në Facebook. Pozicioni #408
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PattyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patty? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patty? Voto për emrin tënd